JRK | Zo života JRK Archives - Pre menej odpadu

Najnovšie články

S JRK Srdcovkou podporíme projekty pre lepšie životné prostredie

Každý deň pracujeme a žijeme v duchu misie PRE MENEJ ODPADU. Záleží nám na tom, aby mali naše aktivity aj spoločenský prínos. Preto vznikla JRK Srdcovka.

Čítať viac
Generálny riaditeľ JRK Stanislav Stodulka

Nový generálny riaditeľ JRK Stanislav Stodůlka chce z JRK urobiť silného hráča v segmente odpadového hospodárstva

Stanislav Stodůlka je novým generálnym riaditeľom pre JRK Česká republika aj JRK Slovensko. Prináša so sebou predovšetkým nové stratégie, profesionalizáciu a vylepšenie procesov. Očakávame, že ďalší vývoj našich spoločností tak bude jednotne koordinovaný s ohľadom na dlhodobé ciele. Vďaka tomu budeme mať viac priestoru pracovať na zásadnom zlepšovaní odpadového hospodárstva v Českej republike a na Slovensku.

Čítať viac
elwis špecialistka Martina

PRE MENEJ ODPADU nielen v práci, ale aj v súkromí

Mapa Slovenska sa zapĺňa ďalšími ELWIS obcami. Aby sme však s dopytom udržali krok a zabezpečili maximálnu starostlivosť pre obce, náš tím sa rozrástol o nového člena. Je ním špecialistka zákazníckého servisu, Martina Huňačková.

Čítať viac
Spoločná fotka po práci

Naše Mesto: Vyhrnuli sme si rukávy pre dobrú vec

Tisíce dobrovoľníkov každoročne priloží ruku k dielu s cieľom zlepšiť miesta a mestá, v ktorých žijú. Tento rok nebol výnimkou. Nadácia Pontis tradične usporiadala podujatie pod názvom “Naše mesto”, kde zorganizovala ľudí dobrej vôle z celého Slovenska.

Čítať viac

Kto povedie náš obchodný tím k úspechu?

Od regionálneho manažéra až po obchodného riaditeľ. Kto je Peter Majdan a ako sa mu darí zlepšovať odpadové hospodárstvo v slovenských obciach? 

Čítať viac

Kto bude mať pod palcom projektovanie nových kompostárni?

Ako vrátime pôde živiny a presvedčíme poľnohospodárov, že aj na Slovensku môžeme produkovať dobrý kompost? Tejto úlohy sa chopil náš nový kolega, ktorý má bohaté skúsenosti s poľnohospodárstve, Norbert Figmik.

Čítať viac
dfghfd
fghf

Zostaňte informovaní

Každý mesiac vám zašleme newsletter, v ktorom nájdete:

  • príklady z regiónov,
  • rady pre efektívne odpadové hospodárenie,
  • novinky z odpadárskej legislatívy,
  • naše najnovšie riešenia a produkty.