JRK | „Hľadal som niečo nové, niečo čo mi bude dávať silu a chuť aj v pracovnom živote," ... - Pre menej odpadu

Späť na zoznam článkov

„Hľadal som niečo nové, niečo čo mi bude dávať silu a chuť aj v pracovnom živote,“ …

Zo života JRK | 15.03.2023

… vysvetľuje naša najnovšia posila obchodného tímu. Tomáš Valko je u nás síce krátko, no svojimi nápadmi a nám priniesol závan čerstvého vzduchu.

Nášho najnovšieho člena regionálneho tímu okamžite zaujal náš kreatívny inzerát. Hneď ako som dozvedel, že hľadáte GURU ODPADOVÉHO HOSPODÁRSTVA… bol som v strehu,” vysvetlil nám Tomáš. 

Milujem prírodu a všetko živé. V misii PRE MENEJ ODPADU môžem chrániť a bojovať za to, čo mám rád. Nebolo nad čím premýšľať, hneď som sa prihlásil,” dodáva.  

Tomáš spoznáva krásy Slovenska

Čím je JRK iné oproti iným spoločnostiam? 

JRK je určite jedinečné svojou rodinnou atmosférou a svojím cieľom. Chcem byť súčasťou toho, ako spoločnosť dosahuje vynikajúce výsledky, vytvára environmentálne prospešné projekty, reprezentuje nás nielen doma, ale aj v zahraničí. Budúcnosť odpadového hospodárstva je podľa mňa jasná. Som presvedčený, že rozumných ľudí je veľa a stále ich pribúda. Preto verím, že odpadové hospodárstvo bude na Slovensku rozkvitať,” vysvetľuje Tomáš. 

Ako najradšej tráviš svoje voľné chvíle? 

S mojou manželkou najradšej spoznávame všetky kúty Talianska. Milujeme jeho krásne miesta, temperament, životný štýl a jazyk.” Tomáš okrem toho rád chodí do prírody s priateľmi, objavuje krásu slovenských Tatier či chalupárči. Milujem rúbanie dreva, kosenie trávy a iné aktivity, ktoré k tomu neodmysliteľne súvisia,” dodáva. 

Tomáš s manželkou na výlete

Regionálny manažér pre prešovský a košický kraj je aj veľký milovník zvierat. Doma má jedného psíka, no rád trávi aj čas s tými, ktorí ešte hľadajú domov. “Chodím dobrovoľníčiť do útulku. Niekedy dokonca pomáham usporiadať zbierky. Vyzbierané peniažky, hračky či pelechy pomáhajú zvieratkám spríjemniť čakanie na svojho nového majiteľa. O niektorých psíkov som sa aj dočasne staral, hlavne o tých, ktorých odobrali zlým majiteľom a hľadám im nový domov. Takto sa mi podarilo zachrániť osem šťastných psíkov,” s hrdosťou vysvetľuje Tomáš. 

JRK Slovensko sa stále rozrastá nadšencami, ktorí chcú zlepšiť odpadové hospodárstvo. Vítame preto medzi nami aj Tomáša, ktorý pomôže mestám a obciam s osvetou, zvýšiť mieru triedenia či znížiť množstvo komunálneho odpadu

Zostaňte informovaní

Každý mesiac vám zašleme newsletter, v ktorom nájdete:

  • príklady z regiónov,
  • rady pre efektívne odpadové hospodárenie,
  • novinky z odpadárskej legislatívy,
  • naše najnovšie riešenia a produkty.