JRK | Doteraz náš najúspešnejší rok - 2018 - Pre menej odpadu

Späť na zoznam článkov

Doteraz náš najúspešnejší rok – 2018

Všetky | 21.01.2019

Pri vyhodnocovaní roku 2018 môžeme povedať, že to bol náročný rok, plný výziev, prekonávania svojich možností a hľadaní najlepších možných riešení v záujme spokojnosti našich zákazníkov. O to viac nás tešia dosiahnuté výsledky, ktoré sú najlepšie v celej doterajšej histórii našej firmy.

Vytvorili a utužili sme spoluprácu s množstvom samospráv. Vďaka ich zodpovednému prístupu sme mohli informovať o ich pozitívnom príklade a spracovať inšpiratívne príklady z praxe. Spolu s našimi partnermi z neziskového sektora sme pracovali na komplexnej osvete pri dodaní kompostérov. Našim cieľom, aj v roku 2018, bolo nie len dodať kvalitné kompostéry, ale informovať a vzdelať občanov, ako ich používať aby spoločne predišli skládkovaniu bioodpadu. Vďaka zavedeniu kompostovania viac ako 60 tisíc ton bioodpadu neskončí na skládkach a do ovzdušia nebude vypustených takmer šesť tisíc ton  CO2.  

Vážime si spoluprácu so školami, reštauráciam a firmami, ktoré sa rozhodli pre moderné riešenie kuchynského a reštauračného odpadu a spracovávajú ho v elektrických kompostéroch. Teší nás aj čoraz väčší záujem usporiadateľov podujatí o produkty a riešenia pre efektívne predchádzanie vzniku odpadu a náhrady jednorázových plastov.

Odmenou za naše úsilie nebol len pocit z dobre vykonanej práce a aktivity s pozitívnym vplyvom na životné prostredie, ale aj prestížne ocenenia za riešenia „Pre menej odpadu.“ alebo ocenenia kvality našich produktov.

Ďakujeme všetkým, ktorí s nami spolupracujete a podporujete nás v tejto zmysluplnej práci. V roku 2019 sa budeme snažiť, aby sme prekonali samých seba. O to viac sa nato tešíme.

 

Zostaňte informovaní

Každý mesiac vám zašleme newsletter, v ktorom nájdete:

  • príklady z regiónov,
  • rady pre efektívne odpadové hospodárenie,
  • novinky z odpadárskej legislatívy,
  • naše najnovšie riešenia a produkty.