JRK | Nezaradené Archives - Pre menej odpadu

Najnovšie články

Keď poctivá osveta ovocie prináša, aj miera triedenia porastie

V Bánove fungoval zber komunálnych odpadov bez väčších problémov. Občania sa zapájali do triedenia a spolupráca všetkých subjektov bola v poriadku. To čo však obci v odpadovom hospodárstve chýbalo, bolo systematické monitorovanie a komplexné údaje o nakladaní s odpadom.

Čítať viac
elwis špecialistka Martina

ELWIS tím hlási ďalšiu novú posilu

Mapa Slovenska sa zapĺňa ďalšími ELWIS obcami. Aby sme však s nimi udržali krok a zabezpečili maximálnu podporu, náš tím sa rozrástol o nového člena. Je ním špecialistka zákaznického servisu Martina Huňačková.

Čítať viac

Kto povedie náš obchodný tím k úspechu?

Od regionálneho manažéra až po obchodného riaditeľ. Kto je Peter Majdan a ako sa mu darí zlepšovať odpadové hospodárstvo v slovenských obciach? 

Čítať viac
ELWIS načítanie QR kódu

V Bánove chcú naďalej pokračovať vo zvyšovaní miery triedenia

V Bánove fungoval zber komunálnych odpadov bez väčších problémov. Občania sa zapájali do triedenia a spolupráca všetkých subjektov bola v poriadku. To čo však obci v odpadovom hospodárstve chýbalo, bolo systematické monitorovanie a komplexné údaje o nakladaní s odpadom.

Čítať viac
ALTARES JRK obec Stará Turá

V Starej Turej eviduje zberová spoločnosť odpad na zberovom aute

Poriadok v odpadoch chcú mať aj v mestách. V Starej Turej sa preto rozhodli prepojiť systém ELWIS s činnosťou technických služieb mesta. Odpad evidujú elektronicky prostredníctvom zberového auta.

Čítať viac
dfghfd
fghf

Zostaňte informovaní

Každý mesiac vám zašleme newsletter, v ktorom nájdete:

  • príklady z regiónov,
  • rady pre efektívne odpadové hospodárenie,
  • novinky z odpadárskej legislatívy,
  • naše najnovšie riešenia a produkty.