JRK | ELWIS Archives - Pre menej odpadu

Najnovšie články

V Kurimanoch sú občania strojcami svojho poplatku za odpady

To že na východe nič nie je už dávno neplatí. Systém ELWIS sa teší veľkej obľube aj na východnom Slovensku. Ďalšou zo samospráv, ktoré ho využívajú sú Kurimany v okrese Levoča.

Čítať viac

V Ľubici sa konečne ukáže, kto sa do triedeného odpadu naozaj zapája

V Ľubici v roku 2017 začali s kompostovaním a dnes sa snažia naučiť občanov, že triedenie odpadu sa oplatí vďaka evidencii ELWIS.

Čítať viac

V Gánovciach zaviedli evidenciu a faktúry majú najnižšie za posledné roky

Ďalšia podtatranská obec dosahuje vďaka zavedeniu systému ELWIS skvelé výsledky. V Gánovciach mali najnižšiu faktúru za odpady za posledných 10 rokov. 

Čítať viac

V Lendaku je evidencia odpadu na zbernom dvore s ELWIS kartou jednoduchšia

Po roku sa v Lendaku môžu pochváliť zníženými nákladmi, nižšou frekvenciou zberu odpadu, ale aj lepším správaním občanov. Osveta a evidencia prispeli k tomu, že nádoby na ZKO ľudia vykladajú len, ak ich naozaj naplnia. Teraz začínajú odpad evidovať aj na zbernom dvore.

Čítať viac

Systém ELWIS získal ocenenie Atlas v kategórii Zelená ekonomika

Po ocenení Via Bona Slovakia 2019 získal systém ELWIS ďalšie ocenenie. Najnovšie zabodoval aj v novej súťaži Nadácie VÚB banky, ktorá vyhlásila prvé slovenské enviro-ocenenie Atlas.

Čítať viac

ELWIS je vďaka novým funkciám komplexnejší

Chýba vám váženie odpadu, evidencia na zbernom aute či prehľad o odpade z riedko osídlených oblastí? Tieto a mnohé ďalšie nové funkcie už poskytuje systém ELWIS pre efektívne riadenie odpadového hospodárstva založené na prehľade, kontrole a spätnej väzbe pre občanov.

Čítať viac
dfghfd
fghf

Zostaňte informovaní

Každý mesiac vám zašleme newsletter, v ktorom nájdete:

  • príklady z regiónov,
  • rady pre efektívne odpadové hospodárenie,
  • novinky z odpadárskej legislatívy,
  • naše najnovšie riešenia a produkty.