JRK | JRK magazín 2019: prehľad nových riešení a príkladov z praxe - Pre menej odpadu

Späť na zoznam článkov

JRK magazín 2019: prehľad nových riešení a príkladov z praxe

Všetky | 15.05.2019

Aj v roku 2019 sme sa rozhodli priniesť zaujímavé príklady z praxe, názory starostiek a starostov a doplnili sme ich novinkami, ktoré spoločnosť JRK Slovensko v roku 2019 prináša na slovenský trh.

Pripravili sme pre vás prehľad informácií a odporúčaní pre efektívne, moderné a profesionálne odpadové hospodárstvo.

V magazíne predstavujeme náš originálny softvér ELWIS, ktorý slúži na evidenciu odpadu z každej domácnosti a subjektu v samospráve. Dozviete sa ako systém funguje. Čo motivovalo samosprávy, ktoré ho už využívajú k jeho zavedeniu a ako sú s ním spokojné.

V ďalšej časti vám priblížime unikátnu technológiu pre kompostárne, ktorú prinášame na slovenský trh. Náš rakúsky partner počas viac ako 25 rokov praxe vyvíjal a inovoval profesionálnu technológiu pre zabezpečenie technologického procesu výroby kvalitného kompostu. Okrem toho vytvorili aj kompostovaciu techniku, ktorá uľahčuje prácu v kompostárni, tak aby jej obsluha bola jednoduchá a efektívna.

V poslednej časti sa dozviete o príkladoch z praxe slovenských samospráv, ktoré zaviedli systém kompostovanie v záhradných kompostéroch. Starostky a starostovia sa podelia o výsledky, ktoré ich samosprávy zaznamenali vďaka tomuto kroku. V tejto časti nájdete aj rady ako správne kompostovať a kompost využívať.

Otvoriť magazín môžete TU:

 Magazín – Pre menej odpadu 2019

Aj vaše odpadové hospodárstvo môže fungovať efektívne.

Spýtajte sa ako na to, regionálneho manažéra, ktorý pôsobí aj vo vašom kraji.

Kontakty nájdete TU…

 

Zostaňte informovaní

Každý mesiac vám zašleme newsletter, v ktorom nájdete:

  • príklady z regiónov,
  • rady pre efektívne odpadové hospodárenie,
  • novinky z odpadárskej legislatívy,
  • naše najnovšie riešenia a produkty.