Sme súčasťou prestížneho ocenenia VIA BONA Slovakia 2015

08.02.2016

Aj biznis môže mať výnimočné aktivity prospešné pre spoločnosť.

Nadácia Pontis každoročne oceňuje výnimočné projekty a prístupy firiem, ktoré na Slovensku inšpirujú k zodpovednosti. Hodnotiaca komisia prestížneho ocenenia Via Bona Slovakia posunula do užšieho výberu 23 nominácií. Skvelou správou je, že sme jednu z výnimočných miesteniek obdržali aj my.

Tento rok sme sa dostali do úzkeho výberu výnimočných firiem, ktoré pomáhajú okolitej komunite, zamestnancom, berú ohľad na životné prostredie alebo bojujú proti korupcii či riešia spoločensky náročné témy na Slovensku. My sme sa svojou usilovnosťou a zapálením pre našu zelenú misiu prepracovali do kategórie Zelená firma, za výnimočný projekt zameraný na ochranu životného prostredia. Už o pár dní budeme poznať víťazov. Držte nám preto palce 🙂

  • Via Bona Slovakia je jediným ocenením, ktoré na Slovensku už od roku 1998 zviditeľňuje príklady zodpovedného podnikania a inšpiruje nimi ďalšie firmy.
  • Nadácia Pontis v roku 2016 už po šestnástykrát vyzdvihne firmy, ktoré na Slovensku podnikajú férovo a zodpovedne.
  • Sedem cien udeľuje nezávislá porota zložená zo zástupcov biznisu, štátnej sprá­vy, mimovládneho sektora, médií a vzdelávacích inštitúcií na základe nominácií firiem a osobných prezentácií. Ôsmu ocenenú firmu vyberá verejnosť hlasovaním na webovej stránke hlavné­ho mediálneho partnera.

Čo odporúčajú členovia hodnotiacej komisie?

Pozrite sa ako prebieha hodnotenie.

Zdroj text/foto: Nadaciapontis.sk

Predchádzajúci článok Ďalší článok
Zavrieť video