Týždeň plný eventov

18.05.2016

V Prahe BUZZ talks a v Bratislave európsky CEE CSR summit a Trhovisko riešení. Obidve akcie rozdeľuje až 330 km a spája JRK. 

Ekologický aspekt pestovania v meste a kompostovania v mieste vzniku je asi všetkým jasný … Čo ale vziať to aj zo druhej strany? Aký má vplyv práce na vlastnej záhradke na psychiku človeka? Čo na to odborníci z Českej republiky? Včera sme o tom diskutovali spoločne s českým INCIENom na BUZZ talks v Prahe 🙂 Zároveň sme boli súčasťou najväčšej a najstaršej konferencie o zodpovednom podnikaní v strednej a východnej Európe CEE CSR Summit 2016, ktorá sa konala v Bratislavskej Starej tržnici. Okrem toho, že sme návštevníkom ukázali aké prosté a zdravé sú riešenia pre menej odpadu :), postarali sme sa aj o to, aby bol celý event riadne skompostovaný. Opäť vďaka našej technológii GreenGood 02 a šikovným dážďovkám vo vermikompostéroch.

A aby sme sa veľmi nenudili, už zajtra nás čaká 3. ročník ekologického trhoviska v Bratislave, Eco Village 2016, na ktorý si už taktiež brúsi zuby naša GG-02 (elektrický kompostér GreenGood 02).

Predchádzajúci článok Ďalší článok
Zavrieť video