JRK FACE 2 FACE: Robin

26.07.2016

Naša spoločnosť každým rokom rastie ako z vody. Neustále pracujeme na nových projektoch, snažíme sa o to, aby boli naše krajiny viac a viac čistejšie a popri tom navštívime tisíce obcí či miest. Avšak kto vlastne tvorí naše JRK a stojí za všetkou tou mravečou prácou? Rozhodli sme sa preto priniesť vám čosi viac z nášho hlbšieho súkromia. Prostredníctvom týchto krátkych medajlónikov sa môžete s nami zoznámiť o trochu viac 🙂

V júli je zaostrené na nášho kolegu Robina Dufka, ktorý tvorí základy českého tímu. Želáme príjemné zoznámenie sa.

6  vecí, ktoré ste o Robinovi možno nevedeli:

1. Narodeniny oslavuje v Deň slnka a vo svojom blízkom okolí je známy ako vlk samotár, či dobre známa tichá voda, čo brehy myje. A to aj napriek tomu, že ako násťročný bol často za drsňáka.
robin (1)temná stránka
2. Keď bol malým chlapcom, jeho snom bolo stať sa športovým komentátorom. Od svojich 3 rokov brázdil ľady na štadiónoch s hokejkou v ruke. Postupom času ho priateľstvo so športom neomrzelo no vietor ho dovial smerom k odpadovému hodpodárstvu. Dnes je úspešným regionálnym manažérom a odborníkom na odpady v JRK.

na ledě od 3 let

3. Na ulici sa za vami otočí aj keď ho oslovíte „Bob“, „Dufino“ či „Anakin“ (prezývka v práci).

4. Je dušou cestovateľ a skvelý brat.

travellerrobin (2)

5. Denne vybaví 13499503tisíc telefonátov, vyrieši 250tisíc operatívnych vecí a urobí 3804292448 dopravných priestupkov (samozrejme všetko s rezervou :))

6. Keby mal čarovnú moc, chcel by žiť bez limitov.

Ako vyzerá Robinov bežný deň:

Robin je ranostaj a o 6 už naplno kmitá – sprcha-raňajky-prvé pracovné maily a naštartovanie sa do dňa cez pár motivačných článkov. Po rannom rituále už jeho kroky smerujú na pracovné schôdzky za starostami obcí, kde šíri dobré rady Pre menej odpadu. Pomedzi schôdzky si urobí pol hodinovú prestávku na skvelý obed a jeho deň opäť pokračuje stretnutiami či administratívnou prácou v kancelárii. Keď je pracovný plán na deň úspešne dokonaný, je čas na osobný relax. Vtedy zájde na squash či hokej a nepohrdne ani golfom. Večer si ešte stihne prečítať pár strán z knihy, postará sa o domáce práce (takže žiadny lenivý chlap, milé dámy!!!), hygienu a hor sa do spania.

robin (4)

Robinov odkaz na záver: „Miluji co děláme, miluji s kým pracuji a můžu být sám sebou a realizovat se.“

Predchádzajúci článok Ďalší článok
Zavrieť video