
Pozývame Vás na
PRVÚ ELWIS KONFERENCIU
Ako ELWIS zmenil odpadové hospodárstvo v slovenských samosprávach
Systém ELWIS sa stal dôležitou súčasťou riadenia odpadového hospodárstva už vo viac ako 60 samosprávach na Slovensku. Na prvej konferencii zameranej na jeho fungovanie sa stretnú predstavitelia miest a obcí, ktoré už systém využívajú a môžu si navzájom inšpirovať. Konferencia je určená aj pre potenciálnych záujemcov o systém. Dozviete sa však aj o novinkách, ktoré si ELWIS a tím JRK Slovensko pre Vás pripravilo.
Tešíme sa na stretnutie
HOTEL SPORT AQUA, PÚCHOV
16. JÚNA 2022
PROGRAM KONFERENCIE
8:30 – 9:00 – Registrácia účastníkov
9:00 – 9:15 – Otvorenie konferencie
1.BLOK – PRÍKLADY DOBREJ PRAXE
9:15 – 10:00 – Aké výsledky dosahujú samosprávy vďaka systému ELWIS?
10:00 – 10:45 – Život s ELWISom – prezentácie predstaviteľov samospráv Bánov, Domaniža, Kozárovce
10:45 – 11:00 – Coffee break
11:00 – 11:45 – Diskusia so zástupcami samospráv
11:45 – 12:15 – Vyťažte z evidencie odpadu maximum – rady z praxe a návrhy riešení
12:15 – 13:00 – Obed
2. BLOK – NOVÉ FUNKCIONALITY SYSTÉMU ELWIS
13:00 – 14:00 – Nové funkcie pre mestá, obce, zberné dvory, motivačný systém a nastavenie VZN, aplikácia pre občanov
14:00 – 14:15 – Coffee break
3. BLOK – ANALYTIKA EVIDENCIE
14:15 – 15:00 – Ako využiť dáta z evidencie v praxi pre lepší manažment odpadov
4. BLOK – JRK PARTNERSTVO
15:00 – 15:45 – Predstavujeme Vám novú službu pre samosprávy
15:45 – 16:00 – Ukončenie konferencie
Organizačné informácie:
Konferencia je určená pre zástupcov samospráv, ktorí využívajú elektronický evidenčný systém ELWIS a pre potenciálnych záujemcov.
Účastníkov prosíme o vyplnenie registračného formulára, za každého účastníka (zástupcu samosprávy) samostatne. Pomôžete nám tak zabezpečiť plynulý priebeh konferencie.
VYPLNIŤ REGISTRAČNÝ FORMULÁR
V prípade, že máte záujem o rezerváciu ubytovania – pred/počas konferencie – kontaktujte recepciu Hotela Sport AQUA v Púchove. Pri rezervácii uveďte heslo „ELWIS konferencia.“ Ubytovanie si hradia účastníci vo vlastnej réžii.
Parkovanie je možné pred hotelom.
Chcem sa prihlásiť na konferenciu

MartinFoltán
Regionálny manažér - Bratislavský kraj, okresy: Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Topoľčany a Zlaté Moravce

Michal Repta
Regionálny manažér - okresy Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Galanta a Dunajská Streda

Andrea Hrušovská
Regionálna manažérka - Banskobystrický kraj

Lukáš Šimor
Regionálny manažér - Žilinský a Trenčiansky kraj

Prihláste sa na konferenciu
