JRK | Elektrický kompostér aj v DOBROPRIESTORe - Pre menej odpadu

Späť na zoznam článkov

Elektrický kompostér aj v DOBROPRIESTORe

Všetky | 10.12.2016

Jeden z našich elektrických kompostérov GG 02 našiel nový domov. Stal sa ním DOBROPRIESTOR – mladé komunitné centrum v Bratislave, ktoré organizuje vo svojich priestoroch rôzne zaujímavé worshopy, eventy a stretnutia na témy, ktoré sú súčasťou životného štýlu Dobržrútstva (*EKOLÓGIA, *ALTERNATÍVNE STRAVOVANIE, *UDRŽATEĽNÁ MÓDA, *POZITÍVNE MYSLENIE, *VZŤAHOVÁ VÝCHOVA). Jednoducho pre našu GG-inku miesto ako stvorené 🙂 Veríme, že jej v Dobropriestore nebude . . .

Jeden z našich elektrických kompostérov GG 02 našiel nový domov. Stal sa ním DOBROPRIESTOR – mladé komunitné centrum v Bratislave, ktoré organizuje vo svojich priestoroch rôzne zaujímavé worshopy, eventy a stretnutia na témy, ktoré sú súčasťou životného štýlu Dobržrútstva (*EKOLÓGIA, *ALTERNATÍVNE STRAVOVANIE, *UDRŽATEĽNÁ MÓDA, *POZITÍVNE MYSLENIE, *VZŤAHOVÁ VÝCHOVA). Jednoducho pre našu GG-inku miesto ako stvorené 🙂 Veríme, že jej v Dobropriestore nebude inak, než DOBRE.

Elektrický kompostér GG 02 – elektrický kompostér rozkladá kuchynský odpad v množstve 0,1kg – 6kg už do 24 hodín. Výsledným produktom kompostovania je hygienizovaný substrát zbavený všetkých nebezpečných patogénov – kompost, vhodný na opätovné zapracovanie do pôdy. Vysoká efektivita tejto technológie je zaručená vďaka využívaniu jedinečných mikroorganizmov ACIDULO, ktoré v kombinácii s vysokou teplotou (70°C), vyššou mierou salinity a kyslosti dokážu veľmi rýchlo a efektívne premieňať odpad na kompost.

Elektrický kompostér je jedinou alternatívou k povinným zvozom kuchynského a reštauračného odpadu.

 

Zostaňte informovaní

Každý mesiac vám zašleme newsletter, v ktorom nájdete:

  • príklady z regiónov,
  • rady pre efektívne odpadové hospodárenie,
  • novinky z odpadárskej legislatívy,
  • naše najnovšie riešenia a produkty.