Stali sme sa Zelenou firmou za rok 2015

18.03.2016

Úžasná správa! Získali sme prestížne ocenenie VIA BONA SLOVAKIA 2015 v kategórii Zelená firma za zodpovedný prístup k podnikaniu a firemnej filantropii. Obrovské ďakujeme!!! Je to pre nás neuveriteľný úspech a sme nesmierne hrdí na každého jedného člena nášho tímu a každého jedného človeka, ktorý tvorí svet pre menej odpadu!

Ocenenie Via Bona udelila Nadácia Pontis už 16. raz firmám, ktoré na Slovensku podnikajú s vyššími zámermi než zisk. My sme sa uchádzali o post v jednej zo siedmych kategórií, konkrétne v kategórii Zelená firma. V užšom výbere sme stáli po boku dvoch silných spoločností GreenCoop družstvo a HEINEKEN Slovensko. Už len samotné umiestnenie v tejto trojke bolo pre nás skutočným víťazstvom a zadosťučinením za našu zmysluplnú prácu. Avšak verili a dúfali sme, že si ocenenie Via Bona budeme môcť uchopiť aj do vlastných rúk. A zdá sa, že telepatia funguje 🙂 Ešte raz jedno veľké ďakujeme, za možnosť uchádzať sa o toto fenomenálne ocenenie a ešte väčšia vďaka patrí členom skvelého tímu JRK za prístup, každú jednu myšlienku a uskutočnený krok smerom k svetu bez odpadu.

O ocenenia Via Bona Slovakia za rok 2015 sa uchádzalo 75 nominácií. Tie najinšpiratívnejšie príklady zodpovedného podnikania vyberala nezávislá porota zložená zo zástupcov biznisu, štátnej sprá­vy, mimovládneho sektora a vzdelávacích inštitúcií, na základe nominácií firiem a osobných prezentácií v dvoch kolách. Ceny udelila v siedmich kategóriách: Zodpovedná veľká firma, Zodpovedná malá/stredná firma, Zelená firma, Skvelý zamestnávateľ, Férový hráč na trhu, Podporovateľ dobrovoľníctva a Dobrý partner komunity. Ôsmu ocenenú firmu vybrala verejnosť hlasovaním. Výsledky vyhlásila Nadácia Pontis počas slávnostného galavečera v bratislavskej Refinery Gallery, ktorého sa zúčastnil aj slovenský prezident Andrej Kiska. Viac o víťazoch TU.

Zdroj foto: http: www.nadaciapontis.sk

via-bona-jrk-2

Predchádzajúci článok Ďalší článok
Zavrieť video