Redukcia hmotnosti kuchynského odpadu až o 90% do 24 hodín

Viac o technológii GreenGood

Znížte množstvo kuchynského odpadu vďaka elektrickému kompostéru.

Reštaurácia, hotel, prevádzka rýchleho občerstvenia, jedáleň, základná či materská škola, alebo iné stravovacie zariadenie…každé z týchto zariadení musí zabezpečiť zavedenie a vykonávanie triedeného zberu biologicky rozložiteľného kuchynského odpadu. Klasický zvoz kuchynských pomyjí, aký všetci dobre poznáme je síce pohodlný ale finančne náročný. My dôverujeme inováciám a ekologickým riešeniam – elektrickým kompostérom.

Naše elektrické kompostéry na surové a varené zvyšky všetkých druhov jedál sú jedinou legálnou alternatívou k povinným zvozom odpadu. Spracujú kuchynský odpad na ekologické a výživné hnojivo už do 24 hodín.

Prestaňte pravidelne doplácať za zvoz pomyjí a pridajte sa k viac ako 150 inovatívnym prevádzkam, ktoré svoj odpad kompostujú.

elektricky-komposter-kuchynsky-odpad-menejodpadu
Revolučná technológia GreenGood

Elektrické kompostéry rozkladajú kuchynský odpad v množstve 0,1kg – 1000kg už do 24h. Vysoká efektivita tejto technológie je zaručená vďaka využívaniu jedinečných mikroorganizmov ACIDULO, ktoré v kombinácii s vysokou teplotou (70°C), vyššou mierou salinity a kyslosti dokážu veľmi rýchlo a efektívne premieňať odpad na kompost.


Elektrické kompostéry v praxi

Tomáš Andel, majiteľ l Kaviareň a co-workingové centrum La Reunion, Trnava


Ako vám pomôžeme

Analýza

Pozrieme sa na aktuálny stav a navrhneme zlepšenia.

Správny výber

Vyberieme najvhodnejší elektrický kompostér.

Inštalácia

Poradíme Vám s inštaláciou a nahlásením na ŠVPS SR.

Zavrieť video
Zavrieť video